Családegyház » Aktuális »

Az ÉLET útja 2022

2022. március 8.

Új programot hirdet az ÉLET védelmében a Kaposvári Egyházmegye. Az ÉLET útja 2022 sorozat keretében egy olyan film lesz az érdeklődők segítségére, amely feltárja az igazságot, amely rámutat, hogy az élet a fogantatással kezdődik és a természetes halálig tart. A Váratlan élet című film az abortusz valóságát mutatja be, megtörtént eseményeket dolgoz fel. Az abortusz szinte mindannyiunk életében jelen volt valamikor, valamilyen szinten: van aki elvégezte, van, aki áldozata volt és sokan vannak, akiknek a rokonságában vagy ismerősi körében történt meg.

A résztvevőknek lehetőségük lesz bekapcsolódni a lelki adoptálásba is, melyben vállalják, hogy kilenc hónapon keresztül minden nap imádkoznak egy megfogant, de veszélyben lévő magzatért.

Az ÉLET útja 2022 programsorozat Kaposváron, a Szivárvány Kultúrpalotában veszi kezdetét 2022. március 25-én, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén, 17:30-kor. A vetítés ingyenes, de regisztrációhoz kötött! Regisztrálni itt lehet.

A teljes híradás ITT érhető el.

Forrás, kép: www.joppe.hu