Sütik kezelésére vonatkozó tájékoztató

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (székhely: 1071 Budapest, Városligeti fasor 45., „MKPK”) csaladegyhaz.hu honlapja sütiket helyez el. A sütik elhelyezésére és az általuk automatikusan gyűjtött adatok kezelésére vonatkozóan az MKPK az alábbiakról tájékoztatja a honlap látogatóit.

  • Süti

A süti betűkből és számokból álló kis információscsomag.

Az MKPK webszervere a sütit automatikusan megküldi a böngészőjének a honlap meglátogatásakor. A számítógépe vagy mobil eszköze eltárolja a sütit és lehetővé teszi, hogy a honlap a következő látogatások alkalmával felismerje azt.

  • Sütik elhelyezésének célja és elhelyezett sütik típusa

Az MKPK a sütiket a honlap használatának biztosítása céljából helyezi el.

Az egyes sütikre vonatkozó részletes információt az alábbi táblázat tartalmazza:

Süti célja / típusa Süti megnevezése Süti tartalma Süti elhelyezésének időtartam Személyes adatok kezelésére sor kerül-e?
Szükséges moove_gdpr_popup A sütik elfogadását tároló süti 1 év Nem
Szükséges wordpress_test_cookie Ellenőrzi, hogy a sütik engedélyezve vannak-e 1 év Nem
Szükséges PHPSESSID Felhasználók egyedi munkamenet azonosítója 1 év Nem
Szükséges Et-Editor-Available-Post Ez a süti azt mutatja meg, hogy egy szolgáltatás mennyi ideig tud bizonyos adatokat tárolni és/vagy kiolvasni az Ön számítógépéről cookie, pixel, API, cookie nélküli nyomon követés vagy egyéb erőforrások használatával Munkamenet Nem

 

  • Sütik elhelyezésének tiltása

Amennyiben a süti számítógépén vagy mobil eszközén történő elhelyezését meg kívánja tiltani, akkor ezt a böngészője beállítások menüpontja alatt teheti meg.

A következő linkre kattintással tudhat meg bővebb információt arról, hogy a Google Chrome böngészőben hogyan törölheti, tilthatja le vagy engedélyezheti a sütiket: https://support.google.com/chrome/answer/95647?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=hu.

A következő linkre kattintással tudhat meg bővebb információt arról, hogy a Firefox böngészőben hogyan törölheti a sütiket: https://support.mozilla.org/hu/kb/weboldalak-altal-elhelyezett-sutik-torlese-szamito.

A következő linkre kattintással tudhat meg bővebb információt arról, hogy a Microsoft Explorer és Microsoft Edge böngészőben hogyan törölheti, tilthatja le vagy engedélyezheti a sütiket: https://support.microsoft.com/hu-hu/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies.

 

Hatályos 2023. július 10. napjától