Családi nap, kicsit másképp a NEK-en

2021. szeptember 18.

A NEK szervezői valamennyi korosztályt hívtak és vártak a családi napra a Margitszigeten. Az esemény a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia által életre hívott Katolikus Társadalmi Napok (KATTÁRS) rendezvénysorozatának egyik programja volt. Két színpadon beszélgetésekkel, zenével, ismert előadókkal várták a családokat.

A színpad körüli sátrakban valamennyi korosztály talált őt érintő és érdeklő témát, legyen szó önismeretről, párkapcsolati vagy éppen környezetvédelmi kérdésekről. A gyermekeket kézműves foglalkozásokkal, kincskereséssel, lábtollassal, arcfestéssel, geocachinggel, falmászással és egyéb sporttevékenységekkel várták a szerzetesrendek és közösségek.

A teljes híradás elérhető ITT.

Kép forrása: www.migorkat.hu (Szepesi Szilárd)