Együtt az úton – Családi napok a Veszprémi Főegyházmegyében

2021. július 20.

A Veszprémi Főegyházmegye Családpasztorációs Irodájának több mint húszéves múltra visszatekintő, kétévente megrendezett családtáborának szervezői nagy kihívás elé kerültek 2021-ben, mert még a tavaszi hónapok vége felé sem volt biztos, hogy megrendezhető-e idén nyáron egy ilyen rendezvény. A szervezők nem szerettek volna lemondani a sok család számára nagy élményt jelentő, komoly lelki tartalmat is hordozó programról, ezért új lehetőséget kerestek. Az eddig megszokott egy helyszínen megrendezett tábor helyett 2021-ben négynapos, négy különböző városban tartott rendezvényt szerveztek. A felkért előadó, Kiss Didák ferences szerzetes vállalta, hogy előadásaival, a beszélgetések vezetésével a házaspárok kapcsolatának szebbé, jobbá tételét segítse.
A teljes híradás elérhető ITT.

Szerző: Kovácsné Széplaki Borbála

Forrás és fotó: Veszprémi Főegyházmegye

Magyar Kurír