ORSZÁGOS ÉLETVÉDŐ NAP SZÉKESFEHÉRVÁRON

2023. november 7.

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK) Családügyi Bizottságának támogatásával, a Székesfehérvári Egyházmegye szervezésében, Élni TELJESEN Jó címmel országos életvédelmi napot rendeznek Székesfehérváron november 18-án, szombaton. Tisztelettel és szeretettel hívnak mindenkit Egyházunk és társadalmunk kiemelt jelentőségű ügyének programjára.

Neves előadók részvételével kerekasztal-beszélgetések, tanúságtételek, workshopok várják a felnőtteket és középiskolásokat; az általános iskolásoknak a cserkészek készülnek programmal; a legkisebbeket pedig kézműveskedés, bábelőadás, mese, játék várja.

Az Élni TELJESEN Jó-napon a program 9–16 óra között több helyszínen párhuzamosan zajlik: a felnőttek, az óvodások, illetve az általános iskolások számára a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház különböző termeiben; a középiskolás korosztály programjainak a Ciszterci Szent István Gimnáziumban adnak helyet.

A program 16 órakor közös szentmisével zárul a székesfehérvári bazilikában.

A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni ITT lehet.

A teljes híradás elérhető ITT.

Forrás: Magyar Kurír, Székesfehérvári Egyházmegye

Kép: Székesfehérvári Egyházmegye