ORSZÁGOS TALÁLKOZÓRA VÁRJÁK A LELKI ADOPTÁLÓKAT A SZIKLATEMPLOMBAN

2022. február 11.

Ismét lelki adoptálással készül a József Szövetség Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepére. A szervezet és az őket támogató pálos rend február 19-én a budapesti Sziklatemplomba várja azokat a segítőket, akik saját egyházközségükben képviselni és szervezni szeretnék a lelki adoptálás imamozgalmát.

A Fatimai Szűzanya rózsafüzérima-kérése nyomán a częstochowai pálos szerzetesektől terjedt el a lelki adoptálás imamozgalma egy abortusz által fenyegetett kisgyermek védelmére, életének megmentésére.

A Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén, március 25-én tett ígérettel Mária igenjéhez kapcsolódhatunk. Igent mondhatunk az életre, a családra, a teremtésre. A karácsonyig, vagyis Jézus születéséig tartó negyven hét során a naponta elmondott egy tized rózsafüzér imádság megment egy olyan – csak és kizárólag Isten által ismert – kisgyermeket, akinek az élete még szinte el sem kezdődött, és máris halálos ítélet lebeg a feje fölött.

A lelki adoptálás imamozgalma életet ment.

A teljes híradás ITT érhető el.

Kép: József Szövetség