Családegyház » ÉLETVÉDELEM » ÉLETVÉDŐ HÍREK »

Ahol isten jelen van, ott élet fakad

2015 óta szerveznek lelkigyakorlatot Mátraverebély-Szentkúton a több éve első gyermekükre vágyó katolikus házaspárok számára. A „interdiszciplináris” – biológiai, pszichológiai, spirituális és szociális – segítségnyújtás legfeljebb 15 házaspárral zajlik, pszichológusok, orvosok, papok részvételével és korábbi résztvevők tanúságtételeivel, szentségimádással, közbenjáró imával, önmaguk, egymás- és Isten felé fordulással.

A háromnapos lelkigyakorlat célja új remény és megküzdési mechanizmusok felkínálása, abban kísérve a résztvevőket, hogy segítsék egymást erőforrásaik felfedezésében, egyszerre megszólítva, megérintve az emberi személy biológiai, pszichológiai, spirituális és társadalmi dimenzióját.

A teljes híradás elérhető ITT.

Kép forrása: Shutterstock, https://bizdramagad.hu/