AZ EGYHÁZ A CSALÁDBAN KEZDŐDIK

2022. augusztus 11.

Családtáborban voltak a Nyíregyháza-Jósaváros Szent Imre Plébániájának családjai lelkipásztoruk, Nagy Csaba atya vezetésével augusztus első hetében.

15 felnőtt, 3 bébi és 16 gyermek a sátoraljaújhelyi  gyönyörű Smaragdvölgy Pihenőparkban családi címert rajzoltak, Noé bárkájának egyik megmentett állata szemszögéből mesélték el életük történetét, a szerető Atya szemével látva nevezték el önmagukat és társaikat, időbeosztásukat tekintették át, horgásztak, dalt tanultak, zsolozsmáztak, szentmisén vettek részt, játszottak, angyalkáztak, lánykérést ünnepeltek, beszélgettek, arcot festettek és meglepték egymást. Őszintén beszéltek fájdalmaikról és kudarcaikról, együtt örültek az Isten szeretetének és jóságának, amit a közösségben tapasztaltak meg. Esténként pedig mindig más-más család vezette az imát.

Forrás: www.dnyem.hu

Kép: www.dnyem.hu