Családegyház » ÉLETVÉDELEM » ÉLETVÉDŐ HÍREK »

Isten segítséget akar adni minden anyának és gyermeknek

Puskás AntalLelki adoptálás mozgalom Amerikából indult, szellemi válaszként az ’60-as évek szexuális forradalma nyomán legálissá vált abortuszra, majd a ’80-as években átkerült Lengyelországba, ahonnan ’95-ben egy pálosok szervezte varsói gyalogos zarándoklat magyar résztvevői hozták el Magyarországra. Itthon azonnal elindították az akkoriban újraszerveződő magyar pálos kolostorokban. Minden évben egyszer megtartották a fogadalomtételt Gyümölcsoltó Boldogasszony napján, ami kilenc hónapon át, vagyis Karácsonyig tartó napi imádságról szól, egy veszélyben lévő magzatért. A mozgalomnak új lendületet adott, amikor Puskás Antal atya az Olaj házaspárral együtt személyesen felkarolták az ima terjesztését.

A teljes híradás elérhető ITT.

Kép forrása: https://bizdramagad.hu/