Felkészítő katekézisek a családok X. világtalálkozójára (Róma, 2022. június 22-26.): Első katekézis

2022. január 26.

CSALÁDI SZERETET: HIVATÁS ÉS AZ ÉLETSZENTSÉG ÚTJA

„A Bibliát olvasva észrevehetjük, hogy Isten folyamatosan és különböző formákban hívja a férfiakat és a nőket, hogy lépjenek kapcsolatba vele és fogadják be őt életükbe. Ma az Atya arra hív, hogy kövessük Jézust, mert általa olyan életet kapunk, amelyben Krisztus legyőzte a halált; olyan életet, amelyet minden nehézség ellenére érdemes élni, mert az örök élet felé irányul. A Szentlélektől kapott erővel válaszolhatunk Isten hívására, mely mindannyiunk számára egyedi.”

A katekézis teljes szövege az alábbi PDF dokumentumban érhető el!

Családegyház

Itt érhető el A CSALÁDOK X. VILÁGTALÁLKOZÓJÁNAK HIVATALOS OLDALA!

E-mail: info@romefamily2022