Férfitalálkozó a Pécsi Egyházmegyében

2021. október 20.

Október 8-án a pécsi Magtár Látogatóközpontban rendezték meg az első férfitalálkozót. A programsorozat első alkalmán az Erő és erőtlenség témájában elmélkedhettek közösen a jelenlevők.

A rendezvénysorozat keretein belül Felföldi László megyéspüspök olyan lehetőséget szeretne teremteni, ahol maguk között önmagukról beszélgethetnek a férfiak, hogy aztán hazatérve, családjaik körében hatékonyabban találják meg a helyüket. A főpásztor célja a közös gondolkodás a megváltozott világban való helykeresés nehézségeiről; valamint olyan alkalom és közösség teremtése, mely teret biztosít a férfi lélekkel együtt járó érzések megosztására, gondoltok kicserélésére. Így a programon résztvevők talán könnyebb lélekkel folytathatják útjukat, erősíthetik kapcsolataikat, családjaikat.

A teljes híradás elérhető ITT.

Kép forrása: https://pecsiegyhazmegye.hu