JÚNIUS 22-ÉN KEZDŐDIK A CSALÁDOK X. VILÁGTALÁLKOZÓJA – MARTON ZSOLT PÜSPÖK ATYA ÜZENETE

2022. június 20.

Június 22-én, szerdán a családok fesztiváljával kezdődik Rómában a Családok X. Világtalálkozója, amelyen Ferenc pápa is jelen lesz. A program június 26-án, vasárnap zárul a Szent Péter téren közös Úrangyala imádsággal, a családok megbízásával. A Családok X. Világtalálkozója „többközpontú és széleskörű” esemény lesz, a római találkozóval azonos napokon a világ többi egyházmegyéiben is, így hazánkban is rendeznek családtalálkozókat.

Az esemény élőben (streamelve) is követhető lesz a rendezvény hivatalos honlapján, a romefamily2022.com weboldalon keresztül, a Római Egyházmegye YouTube csatornáján, valamint a Vatican News élő közvetítésén (Vatican Media Live) keresztül is.